/Files/images/ukr_simvolika/simvol 6-500x5001_0.JPG

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в нашому дошкільному закладі, Вам необхідно зареєструватися на https://reg.isuo.org/preschools/view/id/41565 Перед реєстрацією бажано ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади та статистикою зареєстрованих заявок на https://zp.isuo.org/authorities/preschools-list/id/33

Коли Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.

Наявність електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів та ксерокопією (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

/Files/images/animashki/7282.gif

Зарахування дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється:

Ø згідно зі ст. 53 Конституції України – кожен має право на освіту;

Ø згідно зі ст. 34 Закону України “Про освіту” – прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків;

Ø згідно зі ст. 14 Закону України “Про дошкільну освіту” – комплектування груп дошкільного навчального закладу;

Ø згідно зі ст. 36 Закону України “Про дошкільну освіту” – батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад;

Ø згідно з п.6, 7, 8, 9, 10 “Положення про дошкільний навчальний заклад”;

Ø згідно зі Статутом дошкільного навчального закладу КЗО “Дошкільний навчальний заклад № 36 комбінованого типу” Мелітопольської міської ради Запорізької області

ПОЗАЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ ДО ДНЗ

Освіта в Україні визнана пріоритетною сферою соціально-економічного, духовного і культурного розвитку суспільства. Саме тому одним із основних принципів освіти у нашій державі є доступність для кожного громадянина усіх форм і типів освітніх послуг, що надаються державою (ст. 6 Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-ХІІ).

Водночас нормами законодавства встановлено низку пільг для різних категорій населення щодо реалізації права на отримання дошкільної освіти. Так, у першочерговому порядку надаються місця у дошкільних навчальних закладах для дітей:

​Дітям військовослужбовців. Згідно з п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Дітям працівників поліції. Згідно з статтею 22 Закону України «Про поліцію».

Дітям працівників державної кримінально-виконавчої служби. Згідно з п. 5 статті 23 Закону України «Про держану кримінально-виконавчу службу України» на осіб рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби поширюється дія статей 22 і 23 Закону України Про поліцію».

​ Окрім того, Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII (далі — Закон № 796) пільги на позачергове обов’язкове забезпечення місцями у дошкільних закладах освіти незалежно від відомчої підпорядкованості надано:

дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Згідно з п. 2 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

дітям осіб, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 17 ч. 1 ст. 20);

дітям, зазначеним у статті 27 Закону № 796, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (п. 2 ч. 3 ст. 30).

ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником на підставі:

Ø заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

Ø свідоцтва про народження дитини;

Ø медичної довідки про стан здоров`я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

Ø довідки дільничного лікаря про епідемологічне оточення дитини;

Ø заяви – згоди на обробку персональних даних;

Ø документів на встановлення батьківської оплати за харчування (пакет документів, які підтверджують право на пільги при оплаті за харчування (чорнобильці, багатодітні, малозабезпечені тощо)).

ПРИЙОМ ДІТЕЙ В ГРУПИ КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ

Відповідно до Порядку комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 27.03.2006 № 240/165:

до дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу направляють дітей за згодою батьків або осіб, які їх замінюють, та встановлюють граничний термін їх перебування місцеві органи управління освітою з урахуванням висновку психолого-медико-педагогічних консультацій (ПМПК) для спеціальних дошкільних навчальних закладів або територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру (для санаторних дошкільних навчальних закладів) (п. 4);

прийом дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу здійснюється керівником закладу протягом календарного року на підставі:

висновку психолого–медико–педагогічної комісіїї;

направлення місцевого органу управління освіти;

усім дітям з недорозвиненням мовлення рекомендовано мати висновок логопеда (п. 5).

Протипоказаннями для прийому дітей до дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу є: усі хвороби в період загострення; хронічні захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, травлення та ін. у період декомпенсації, ендокринні захворювання, що потребують індивідуального догляду і лікування; інфекційні хвороби до закінчення строку ізоляції, бацилоносії дифтерії та кишкових інфекцій; період лікування заразних та паразитарних хвороб очей та шкіри; злоякісні захворювання крові, недостатність кровообігу будь-якого ступеня; активні форми туберкульозу; часті судомні пароксизми (денні і нічні); психічні захворювання, що супроводжуються тяжким та глибоким недоумством та іншими важкими нервово-психічними розладами; різні форми енурезу, енкопрезу; психопатія і психопатоподібні стани різного характеру; венеричні захворювання; тяжкі вади опорно-рухового апарату, що унеможливлюють самостійне пересування та обслуговування.

/Files/images/animashki/7077.gif

Згідно п. 18 “Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень”, затверджене наказом МОЗ України від 03.12.2006р. № 48: питання зарахування до дошкільного навчального закладу дітей, яким проводились профілактичні щеплення з порушенням установлених строків у зв`язку з мед.протипоказаннями вирішується консіліумом відповідних лікарів за умови благополучної епідемологічної ситуації;

Довідка дільничного лікаря, форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров"я України від 27.12.99 №302 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)", видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у закладі, а також якщо їй проведено профілактичні шеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Питання зарахування до дошкільного навчального закладу дітей, батьки яких відмовились від щеплень, вирішується лікарською консультаційною комісією (наказ МОЗ України № 43429.11.2002 та затверджене цим наказом “Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільних навчальних закладів).

Формування новостворених груп проводиться на прикінці поточного навчального року. Діти зараховуються до ДНЗ з 2 – х річного віку (станом на 01 вересня поточного року).

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками та діагнозами, встановленими на підставі обстеження психолого-медико-педагогічної консультації.

Наповнюваність груп у дошкільному закладі становить:

для дітей віком від одного до трьох років – до 15 осіб;

для дітей віком від трьох до шести років – до 20 осіб;

для дітей з порушеннями мовлення віком від 4 років – до 12 осіб;

ЗА ДИТИНОЮ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ МІСЦЕ В ДНЗ:

у разі її хвороби;

карантину;

санаторного лікування;

на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють;

у літньо-оздоровчий період.

Дитина, що не відвідує сад більше трьох днів, повинна мати довідку від лікаря. При поверненні після більш тривалої відсутності надається довідка про стан здоров'я й контактах за останні 21 день та довідка результату аналіза калу на яйцеглист. Необхідно заздалегідь повідомляти про день виходу після тривалої відсутності.

ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ З ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

на підставі медичного висновку про стан здоров`я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

у разі закінчення терміну перебування дитини в дошкільному закладі, зазначеного висновком обласної психолого-медико-педагогічної консультації;

у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2 місяців;

у разі невідвідування дитиною дошкільного закладу без поважних причин.

Щомісяця фахівцями закладу проводиться аналіз комплектації груп та узагальнюються дані фактичного відвідування дітьми закладу.

/Files/images/7341.gif

Благодійна та спонсорська допомога

Шановні батьки!


Наш дошкільний навчальний заклад підпорядковується управлінню освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Фінансування закладу відбувається таким чином:

· Заробітна плата співробітникам

· 60% вартості харчування на кожну дитину

· Оплата комунальних послуг /водо-, тепло-, електропостачання/

У 2017 році згідно плану розвитку міста, за рахунок коштів з бюджетного запиту до управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області зроблений ремонт харчоблоку, встановлені вхидні двері, проведена капітальна обрізка дерев на території дошкільного закладу.

Ми дуже вдячні Вам - наші батьки - за допомогу в організації ремонтних робіт в групах закладу, заміні застарілого обладнання, придбанні меблів, м`якого інвентарю, посуду, іграшок, дидактичного матеріалу, спортивного устаткування, впорядкуванні території, будівлі.

Добробут нашого дошкільного закладу багато в чому залежить від Ваших благодійних внесків

Завжди раді співпрацювати з вами!

/Files/images/animashki/7190.gif

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 р. № 1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку на сайті створено нову рубрику про використання благодійної та спонсорської допомоги, в якій ми будемо систематично розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дошкільному закладі.Звітування про роботу фонду здійснюється завідувачем закладу в кінці навчального року на загальних батьківських зборах.

Кiлькiсть переглядiв: 1320

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930